Працевлаштування

Одним із показників якості нашої плідної роботи є той факт, що випускники Новокаховського гуманітарного інституту користуються великим попитом.

І не стільки тому, що в регіоні існує певний кадровий вакуум на цих фахівців, а тому, що наші випускники добре володіють як поглибленими спеціальними знаннями, навичками науково-дослідної та організаційної діяльності, так і мають певний досвід їх застосування та продукування нових знань для розв’язання проблемних професійних завдань у відповідній сфері господарської діяльності.

Карта працевлаштування наших випускників досить велика. Це, зрозуміло, Херсонщина: Нова Каховка, Каховка, Бериславський, Великолепетихський райони тощо, це – Миколаїв, Одеса, Дніпропетровськ, Харків, Київ тощо. Доречі, Київ “забрав” у нас більше 100 найкращих випускників, з яких п’ятеро працюють у Міністерствах юстиції і фінансів. Серед наших випускників багато керівників, наприклад Роговський Андрій, Кубатко Віталій, Якомаха Ірина – керівники філій банківських установ, Акуленко Василь – керуючий справами Новокаховського виконкому.

І з кожним роком заявок на майбутніх фахівців більшає, так як багато наших випускників – самі вже керівники, і добре розуміють, що для процвітання їх підприємств, закладів потрібні високоякісні талановиті кадри.

І це є важливою вимогою часу. Адже, саме якісна освіта є основою, рушієм і прискорювачем суспільного прогресу на благо всіх нас, нашої України.

Як вдається зробити молодих фахівців такими затребуваними на ринку праці? 
(інтерв’ю з ректором)

Шлях один — від теорії до практики!