Літературно-мистецька вітальня в НГІ

У світі налічується близько 3 тисяч мов. Проте багатство, красу, витонченість, мелодійність української визнав світ.

Мова — це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни, загартована багатовікововю історією та відточена творчістю найталановитіших українських письменників. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже в її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Без рідної мови жодна людина не здатна почуватися повноцінною частиною свого народу, його історії та культури.

Тож, аби стати повноправними частинками українського етносу, бути на одній хвилі з українцями усього світу, студенти й викладачі НГІ 9 листопада взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності. А передувало цьому проведення літературно-мистецької вітальні, присвяченої святкуванню Дня української мови та писемності. Так, студенти-першокурсники під музичний супровід декламували твори знаних українських митців, після чого всі взялися за написання диктантів.

Традиційно автори кращих робіт були нагороджені книжковими подарунками на згадку від ректора. А результати робіт такі: перше місце посіла Магар Марія (група 3-Ю), друге місце розділили між собою першокурсниці – Костецька Каріна (група 1-КІ) та Панченко Олена (група 1-Ю). Вітаємо переможниць!