Зі сміхом та позитивом по життю

1 квітня, у Всесвітній день сміху, студенти Нової Каховки влаштували справжнє свято гумору, взявши участь у щорічному міському КВК. Розважали та, як говорять, доводили присутніх до кольок від сміху, команди вищих учбових закладів міста: «Бродяги из «Украины» (Новокаховський гуманітарний інститут Університету “Україна”), “Все буде” (Електро-механічний коледж) та “Фіат” (Приладобудівний технікум). А оцінювало почуття гумору студентів та їхню кмітливість журі, яке очолив міський голова Володимир Коваленко.

Немає сенсу довго описувати весь КВК, адже емоції, що вирували на святі, – просто зашкалювали. Усі команди подарували і собі, і глядачам чудовий настрій. Дві години пролетіли, мов одна мить.

Говорять, що сміх подовжує життя, тож, давайте посміхатися та дарувати позитивні емоції один одному не лише 1 квітня, а щодня!