Хелловін – 2014

Після важкого навчального тижня, у вечір п’ятниці 31 жовтня студенти Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» провели “Маскарад-вечірку”, присвячену такому святу, як Хелловін. Це свято, що народилося більше тисячі років тому на Британських островах і перекочувало потім в Америку, переддень Дня всіх святих, сьогодні – одне з улюблених свят на планеті.

У наш час це свято користується найбільшою популярністю серед молоді, яка знайома з цим святом по голлівудських фільмах і клубних вечірках, де його відзначають так само галасливо і весело, як Різдво або День святого Валентина. Хелловін – це великий маскарад, в якому беруть участь і діти, і дорослі.

Вбрання відьом, демонів і вампірів, «бойова розмальовка» обличчя – необхідний атрибут святкування. Ще одного незмінного супутника Хелловіна звати Джек-о-Лентерн. Це гарбуз зі свічкою всередині і вирізаною пикою: «страшною, але симпатичною».

Усьому цьому передували вранішні вистави в холі інституту, такі як «Вальс нечисті», а також моторошні пісні-казки від музикантів. В Інтернеті і по ТБ НГІ було пущене відеозапрошення на вечірку-маскарад, сюжетом якої став уривок із твору Гете «Фауст», відредагований під запрошення. У програмі вечірки були цікаві тематичні конкурси та дискотека, а також частування і настільний теніс для гостей маскараду. Після відвідин вечора багато компаній розрослися і продовжили веселий студентський «шабаш» вже поза стінами інституту.