У Новій Каховці розпочало роботу бюро правової допомоги

Сьогодні, 1 вересня, в Новій Каховці відбулось урочисте відкриття Бюро правової допомоги, яке є самостійним, окремим відділом Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Знаменна подія відбулась за участі начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтина Хутковського, першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова, спеціалістів бюро, а також студентів та викладачів соціально-правового факультету Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна». Представниками системи безоплатної правової допомоги було анонсовано плани щодо подальшої співпраці Новокаховського бюро правової допомоги та Новокаховського гуманітарного інституту в сфері правопросвітництва.

Одним із представників бюро є Гладишенко Іван Сергійович, представник викладацького колективу Новокаховського гуманітарного інституту.

Новокаховське бюро правової допомоги виконує такі функції: здійснює особистий прийом та облік осіб, які звертаються до Бюро для отримання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснює положення законодавства у сфері безоплатної правової допомоги та порядок отримання такої допомоги;

– надає правову інформацію, консультації і роз’яснення із правових питань;

– забезпечує складання заяв, скарг та інших документів правового характеру;

– забезпечує роботу мобільних консультаційних пунктів;

– забезпечує відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями за місцем їх перебування з метою надання зазначеним особам безоплатної правової допомоги;

– забезпечує точки доступу до електронних сервісів Мін’юсту;

– виконує інші функції відповідно до покладених на Бюро завдань.

Тож, якщо ви потребуєте правової допомоги, – звертайтеся за адресою: вул. Французька, 5.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця, з 9:00 до 18:00, без перерви. Телефон: (05549)3-50-70. Також слідкуйте за новинами Бюро на його офіційній сторінці у Фейсбук.