У Новокаховському музеї козацтва відбулася перша екскурсія

18 квітня в гуманітарному інституті розвитку людини «Україна» відбулася перша екскурсія до Музею козацтва, який днями відкрився в цьому закладі.

На урочистості з цієї нагоди запросили директорів міських шкіл і вчителів історії, представників технікумів і училищ. Також були присутні міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, керуючий справами виконкому Василь Акуленко.

Після привітальних слів ведучих очільник міста звернувся до студентів і всіх присутніх. Основним посилом месседжу стали слова про те, що без знання минулого немає майбутнього.

Ведучі запропонували всім узяти участь в інтелектуальній вікторині, питання якої стосувалися історії козацтва. Виявилося, що найбільше у цій царині знав Василь Акуленко, за що отримав із рук ректора «України» Георгія Севрюкова книгу.

Вірші про козацьку славу декламував студент 4-го курсу Павло Бакал, а сучасну пісню про Україну виконала Марина Ступай.

Після закінчення урочистої частини старший викладач кафедри соціально-правових та поведінкових наук Сергій Юрченко детально ознайомив усіх із експонатами.

Тож не пошкодуйте часу і завітайте до музею! Знайдете дуже багато цікавого!