Тренінг Британської Ради “Активні громадяни”

Нова Каховка відкрила нові таланти і запалилася ідеями своїх мешканців: 7-8 і 21-22 листопада в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» пройшли тренінги за програмою «Active sitizens» від Британської ради. До групи активних громадян увійшли студенти та науково-педагогічний склад НГІ Університету «Україна» (Корчагіна Віта Григорівна), студенти інших навчальних закладів міста, приватні підприємці, журналісти, благодійники, архітектори, художники і громадські діячі. АРР Таврійського об’єднання в особі Кулакової Вікторії і Чиркова Олексія провели тренінг на «відмінно». Мета тренінгу – об’єднати активну молодь, усіх бажаючих і навчити працювати в соціальних проектах. Результатом таких тренінгів будуть розроблені проекти і грантове фінансування від Британської ради.

Наступний тренінг для активних мешканців м Каховка відбудеться 12-13 грудня за адресою вул. К. Лібкнехта, 6, Школа мистецтв. Реєструйтеся, знаходьте друзів і партнерів для реалізації своїх ідей, соціальних проектів і майбутніх великих справ, накопичуйте знання з написання та реалізації проектів із нами!