Студентська Рада НГІ нової генерації

Життя мінливе та швидкоплинне, а виклики сьогодення ставлять ще більш складні завдання перед сучасними молодими людьми. Краще, що можна зробити в такій ситуації, – не гаяти час на дрібниці, а здобувати нові враження та досвід у максимально повному обсязі.

Кожен, хто мав досвід бути студентом, знає, що навчання в інституті є не тільки пізнавальним та наукомістким процесом, а й періодом найкращих років життя. Коли шкільна сувора дисципліна лишилася далеко позаду, а нові горизонти серйозної роботи лише маяріють на горизонті, настає час для несамовитих творчих експериментів та пошуків себе, втілення креативних ідей та реалізації шалених й амбітних задумів. Саме в цей період найкращим варіантом акумулювання та перерозподілу енергії стає студентське самоврядування.

Отже, розуміючи всю відповідальність за своє майбутнє та усвідомлюючи необхідність вибору очільників студентського руху на найближчі роки, студентство НГІ 11 жовтня зробило свій вибір у ході голосування за Президента Студентської ради та його заступників у структурі самоврядування.

Тож, студентський актив нової генерації має такий склад:

Президент –

Чекалін Олександр

(студент 2-го курсу спеціальності «Право»)

Заступник Президента –

Стрельнікова Маргарита

(студентка 1-го курсу

спеціальності «Право»)

Голова інформаційного сектору –

Круглій Олена

(студентка 3-го курсу

спеціальності «Облік і аудит»)

Голова культурно-масового сектору

Спутай Марина

(студентка 4-го курсу

спеціальності «Право»)

Голова спортивного сектору –

Вертій Андрій

(студент 4-го курсу

спеціальності «Фінанси та кредит»)

Голова соціально-волонтерського сектору –

Ніколаєв Юрій

(студент 2-го курсу

спеціальності «Фінанси та кредит»)

Вітаємо нову команду та бажаємо віри в себе і спільну справу, незламного духу й масштабних проектів!