Студенти – це наше майбутнє

Хто такі студенти Нової Каховки? Це майбутні кваліфіковані та ініціативні спеціалісти в різних галузях, на яких уже найближчім часом буде покладено відповідальність за процвітання нашого міста. Новокаховський гуманітарний інститут Університету «Україна» поповнює кадри фахівцями з економіки, психології, правознавства, комп’ютерної та програмної інженерії тощо.

Студентською громадою та професорсько-викладацьким складом НГІ регулярно організовуються фахові наукові конференції з використанням інтерактивних технологій, які дуже захоплюють юних науковців.

Команди з настільного тенісу та футболу беруть активну участь у міських та всеукраїнських змаганнях і кожного року поповнюють спортивну гордість інституту.

Діють молодіжні гуртки, такі як музична студія «Україна RecordS» та команда КВК «Бродяги з України», що завжди беруть участь у громадській діяльності Нової Каховки та створюють відкриті студентські вечори. Першого жовтня, у Міжнародний день музики, учасники «Україна RecordS» зібрали біля НГІ молодих поціновувачів та запалили вечір яскравими виступами на будь-який смак та розкривали таланти глядачів.

А наприкінці місяця, 31 жовтня, на студентів чекала яскрава вечірка-маскарад, у вечір найулюбленішого молодіжного свята – Хелловін із кімнатою жахів, веселими конкурсами та жартами від «Бродяг з України». Також, на Хелловін до НГІ завітав театр вогню «Хорс» із новою light-show програмою, що зробило вечірку незабутньою.

Досягнення у навчанні, спорті та творчості у НГІ не залишаються непоміченими. У вересні десять найактивніших студентів за підсумками минулого року отримали казковий подарунок – безкоштовний тижневий відпочинок в оздоровчому комплексі Університету «Україна» на Закарпатті у мальовничому селищі Міжгір’я, під час якого активісти відвідали найвідоміші природні та культурні пам’ятки України, займалися творчістю та активним туризмом.

І все це лише маленька частина студентського життя в Новокаховському гуманітарному інституті «Україна». Приєднуйся до нас, запали у собі зірку!

Адреса: м. Нова Каховка, вул. Горького 9Д

Офіційний сайт: http://vmurol.net.ua/

Ми ВКонтакте: https://vk.com/nkgiua