Студенти відвідали благодійний арт-пікнік

“Якщо ти сильний – примножуй добро, якщо слабкий – не роби зла”… Цей вислів чи не найкраще відображає позицію студентів Новокаховського гуманітарного інституту. Тож, демонструючи силу своєї громадянської позиції, студенти «України» у суботу 16 вересня взяли участь у благодійній акції по збору коштів на придбання, доставку і монтування на місцевому дитячому майданчику гойдалки і пісочниці для дітей із особливими потребами.

«Для участі в акції не треба було ані ставати донорами крові, ані вмовляти підприємців і благодійників пожертвувати кошти, – каже учасниця заходу, студентка 4 курсу спеціальності «Право» Марина Спутай. – Кожен міг долучитися і зробити свій маленький, але суттєвий внесок у добру справу, просто купуючи смаколики, вироблені руками міських майстринь і майстрів». Ароматні кекси і солодкі тістечка з кремом, різнокольорові дитячі коники й тематична випічка стали улюбленими об’єктами купівлі студентів, які пригощали цими смачними шедеврами своїх родичів, коханих і друзів. А дитячі казкові аніматори, конкурси та розважальна програма, влаштована організаторами для дітей із інвалідністю, ще раз продемонстрували присутнім, що цей захід не минув марно. Адже суботній вечір, проведений з користю не тільки для себе, але й рідного міста і його маленьких мешканців, є чудовим закінченням трудового тижня.

Тож, віримо, що на цьому перелік добрих справ молоді інституту в новому навчальному році буде тільки розпочато.