Свято знань 2015 у Новокаховському гуманітарному інституті

1 вересня Новокаховський гуманітарний інститут ВМУРоЛ “Україна” прийняв чергових першокурсників. В актовому залі було людно, зібралися практично всі, хто причетний до життя НГІ: адміністрація, викладачі, працівники, студенти всіх факультетів від першого до п’ятого курсу, їхні батьки та близькі друзі.

З непідробним захватом першокурсники з рідними увійшли у святково вбраний Альма-матер: семиповерховий навчальний корпус із сяючими аудиторіями, читальний зал із 50-тисячною бібліотекою, комп’ютерний центр із 5-ма сучасними класами та багато іншого. Адже саме тут вони проведуть п’ять найщасливіших років свого життя.

Захід розпочався з урочистого відео-привітання з початком нового навчального року Президента Університету “Україна” Таланчука П.М.

Після офіційної частини заходу команда КВК “Бродяги з України” відкрила урочисту частину яскравими жартами і сценками зі студентського життя. Студентський актив запросив першокурсників до співпраці, а також нагадав про важливість соціальної активності серед молоді. Одним із прикладів є музична студія “Україна RecordS”, яка вже рік займається зі студентами НГІ, натомість просячи лише повної самовіддачі в роботі.

На завершення святкової лінійки студенти розподілилися по факультетах і розійшлися по аудиторіях для проведення першовересневої кураторської години.

День знань – свято юності, натхнення та нових життєвих цілей. Щорічно він підводить підсумок і народжує нові прагнення та захоплення. Чудова традиція, що склалася роками, з часом набуває нових барв, зберігаючи усталені звичаї.