Свято вдячності та любові

Чудовий осінній день, сповнений посмішок, сюрпризів та привітань видався 30 вересня у Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна». Так, напередодні Дня працівників освіти студенти організували світле і хвилююче свято для всього педагогічного колективу alma-mater.

Студенти продемонстрували численні таланти та вкотре проявили винахідливість – жива музика, осінні квіти й тематичні композиції з повітряних кульок в університетському фойє з самого ранку створювали незабутню святкову атмосферу. А голосне студентське «Вітаємо!» лунало щиро й завзято при появі кожного викладача. Особливою родзинкою для всіх стало привітання випускників минулих років. Слова вдячності з їх вуст на адресу своїх наставників і тепер уже колег – викладачів знайшли особливий відгук у серцях присутніх і зірвали гучні оплески.

Свято минуло, залишивши присмак радості, любові, взаємоповаги та єднання двох найважливіших ланок нашого навчального закладу – професорсько-викладацького складу і студентської спільноти.

Адміністрація НГІ висловлює щиру подяку студентському самоврядуванню за підготовку свята такого високого рівня та творчий підхід до організації.