Розмова «від серця до серця» з міським головою

Важко в це повірити, але вже цілих 12 років добрим другом та завжди приємним гостем Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» є незмінний міський голова Нової Каховки Володимир Іванович Коваленко. Не порушуючи витримані часом традиції, очільник новокаховської громади завітав на відверту бесіду до студентства НГІ.

Тем для обговорення було багато: всеукраїнські події та національна молодіжна політика, плани та перспективи розвитку міста, інвестиційні об’єкти Нової Каховки та нагальні проблеми місцевого самоврядування. Як завжди, формат бесіди був максимально відкритим, тож кількість питань від молоді була необмеженою. Як зауважив Володимир Іванович, «зустріч із інтелігенцією міста, якою завжди були, є й будуть студенти гуманітарного інституту, служить для мене певним ідентифікатором тих питань, які найбільше хвилюють прогресивне суспільство. Вірю, що, працюючи злагоджено, в команді, ми досягнемо найкращих результатів заради майбутнього нашого рідного міста». Тож, користуючись нагодою, студенти та викладачі ВНЗ окреслювали своє бачення майбутнього для Нової Каховки та отримували вичерпні відповіді на закриті від загалу питання.

Проте особливу, по-родинному затишну, теплу і привітну атмосферу бесіді додали так звані неформальні питання, які озвучила декан факультету управління та адміністрування, соціально-правових та інформаційних дисциплін Марія Володимирівна Пшенична. Так, студенти засоромилися спитати особисто, але жадали почути, яким би був студент Володимир Коваленко, якби у 2017 році йому виповнилося б 20? Як би проводив свій вільний час? На яку першу зарплату погодився б і куди її витратив? Чого б ніколи в житті не зробив і за що хотів би вибачитися? З-поміж іншого, студенти дізналися, якою є улюблена пісня міського голови та що може викликати його сльози…

Логічний висновок з’являється сам по собі: в тому місті, де міський голова може відверто відкрити душу та перейняти емоції молоді, завжди пануватиме гармонія, злагода та мир! Пишаємося тим, що у НГІ є такий друг та однодумець!