Профорієнтація в режимі non-stop

Незважаючи на те, що в самому розпалі триває набір студентів на заочну форму навчання за всіма спеціальностями і напрямами підготовки на поточний рік, у Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» вже повним ходом іде профорієнтаційна робота 2017-2018 н.р.

Так, для майбутніх абітурієнтів 2017 року двічі на місяць відбувається День відкритих дверей. Можливість безпосередньо поспілкуватися з викладачами і студентами, задати актуальні питання й отримати вичерпну інформацію стосовно ЗНО та існуючих умов вступної кампанії – ось неповний перелік переваг відвідування зустрічей у форматі «Відкрита освіта разом із НГІ».

Якщо і Ви бажаєте опинитися у вирі студентських подій, стати безпосереднім учасником високоякісного освітнього процесу та дізнатися про все «зсередини», -ми завжди відкриті для Вас.

Ласкаво просимо до родини «України»!