Перша урочиста екскурсія Музеєм козацтва

18 квітня в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» відбулася перша урочиста екскурсія до Музею козацтва, який днями відкрився в навчальному закладі.

На урочистості з цієї нагоди запросили директорів міських шкіл і вчителів історії, представників технікумів і училищ, ззавідувача міськво. Також були присутні міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, керуючий справами виконкому Василь Акуленко.

Після привітальних слів ведучих очільник міста звернувся до студентів і усіх присутніх. Основним посилом месседжу стали слова про те, що без знання минулого – немає майбутнього.

Ведучі запропонували усім взяти участь в інтелектуальній вікторині, питання якої стосувалися історії козацтва. Виявилося, що найбільше у цій царині знав Василь Акуленко (в минулому, випускник інституту), за що отримав з рук ректора «України» Георгія Севрюкова рідкісну книгу.

Вірші про козацьку славу декламував студент 4-го курсу Павло Бакал, а сучасну пісню про Україну виконала Марина Ступай.

Після закінчення урочистої частини старший викладач кафедри соціально-правових та поведінкових наук Сергій Юрченко детально ознайомив усіх з експонатами.

Тож не пошкодуйте часу і завітайте до музею! Знайдете дуже багато цікавого!

Матеріали про подію містяться за посиланнями:

Посилання 1

Посилання 2