Новий навчальний рік у НГІ стартував вдало!

Коли велика родина Університету «Україна» поповнюється новими яскравими особистостями, це завжди свято й радість. А коли це ще й знайомство з галасливими, проте вже такими вмотивованими першокурсниками, то душу сповнюють відчуття вдячності за довіру та велика відповідальність за майбутнє нашої держави.

Так, 3 вересня в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» стартував новий 2018-2019 навчальний рік. Вкотре урочисті заходи тісно перепліталися з по-справжньому родинною гостинністю і привітністю адміністрації ВНЗ. Напутні слова та вітання з початком важливої віхи у становленні професійної майстерності молоді надихали й налаштовували всіх присутніх уже з перших хвилин на опанування нових висот освітянського Олімпу. А святковий настрій створювали запальні танці, жваві українські пісні та іскристий гумор студентської команди КВК.

Тож, можемо сказати, що як серйозний, так і по-студентськи живий прийом першокурсників забезпечили атмосферу справжньої родини, де один за всіх та всі за одного! Віримо: разом ми – сила!