Навчальний рік 2017-2018 розпочато вдало!

1 вересня… День знань та нових знайомств, день початку нового дорослого життя у стилі «студент» та день, який є визначною віхою й новим етапом у долі кожного з нас, адже знаменує собою ще один крок назустріч світлому майбутньому нашого народу й України в цілому.

Початок нового навчального року – мить завжди довгоочікувана та хвилююча. Тож, урочисті заходи, що пройшли в актовій залі Новокаховського гуманітарного інституту в перший день осені, зібрали першокурсників на посвяту в студенти та знайомство зі структурою і викладачами інституту.

До присутніх студентів-першачків, їхніх батьків та гостей Новокаховського гуманітарного інституту звернулась заступник директора Олена Леонідівна Баєвська-Кіпрушева.

«Любі друзі!

Від імені адміністрації навчального закладу вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року. Для кожного з нас цей день особливий, він – як символ оновлення: вселяє надію на нові досягнення та відкриває нові горизонти.

Важлива задача Університету «Україна» – висікти іскри таланту у молоді, підтримати її творчі й наукові здібності. Тому в інституті створено всі умови для успішного навчання, наукових досліджень, опанування обраної вами професії.

Будь-які життєві висоти досягаються шляхом пізнання. Без концентрації зусиль не існує результату – цю формулу треба взяти на озброєння всім, хто 1 вересня переступить поріг нашого вищого навчального закладу. Сконцентруйтесь на цілях, що ведуть до успіху! У нас великі плани на майбутнє – втілювати їх ми будемо разом! І тоді, я впевнена, прийдешній навчальний рік для всіх нас стане дивовижним періодом перемог та здобутків.

З особливим відчуттям вітаю першокурсників, які успішно здали ЗНО та довели, що гідні навчатися у стінах нашого ВНЗ. Для вас прийшов чудовий час студентства, період інтелектуального й особистісного росту, осяянь та відкриттів. Нехай ці роки сповняться світлом добра та нових звершень. Бажаю, щоб ваше студентське життя обов’язково стало яскравим, творчим та незабутнім.

Бажаю нашим викладачам, співробітникам, усім студентам невпинного прагнення до досконалості, гарного настрою та удачі в усіх добрих справах.

Слава Україні!»

З напутніми словами та найкращими побажаннями звернулася до присутніх і відповідальний секретар приймальної комісії НГІ Марина Анатоліївна Щедріна. Зачитавши наказ про зарахування студентів на перший курс, вона ще раз привітала вчорашніх абітурієнтів із тим, що відтепер вони мають гордо носити звання студента вищого навчального закладу.

Після закінчення офіційної частини на гостей чекала творча програма з виступами творчих колективів студентів, екскурсія Музеєм козацтва, відкритим у стінах НГІ, а також вступні бесіди із представниками кафедр. Тож, можна констатувати, що навчальний рік 2017-2018 розпочато вдало!