Міжнародний жіночий день

5 березня в 11:30 в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Студентський актив від усієї душі привітав жіночу половину навчального закладу, подарувавши їм святкову програму, а саме пісні, сповнені любові і тепла, красиві вірші, і, звичайно ж, гостям подарувала посмішку команда КВК.

Концерт був завершений постановкою на твір Василя Шукшина «Мій зять вкрав машину дров» від створеної в інституті художньої студії «Водевіль». Хлопці продовжують розкривати свої таланти, удосконалювати навички і прагнуть радувати все більш і більш цікавими виступами.

У зв’язку з тим, що інститут тільки вийшов з канікул і багато студентів довго не бачилися, о 17:00 був організований тематичний вечір, присвячений майбутньому святу, де студенти могли не лише поспілкуватися, а й подивитися ще одну цікаву програму, яка включала в себе комедійні постановки про жінок для жінок, інтерпретацію байки І. Крилова «Ворона і Лисиця», яка відображає в собі підступні, але чарівні жіночі вади, а також танок «Повертайся живим», тема якого дуже актуальна в нинішній час у країні, адже кожна жінка є дочкою, коханою, дружиною, сестрою, матір’ю і понад усе чекає на повернення захисника не тільки своєї сім’ї, а й усієї України.