«Кордон Європи» починається в НГІ

З весни 2018 року громадська організація Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад (АРР ТОТГ) розпочала роботу над новим великим проектом із назвою “Кордон Європи». Мета проекту – посилення підтримки громадськості на здійснення проєвропейських змін в Україні шляхом просвіти та активації громадянської позиції молоді.

Оминути увагою такий цікавий проект студенти НГІ просто не змогли. Тож, другокурсник напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Сабіт Агалієв узяв у ньому участь.

В рамках проекту протягом двох місяців учасники проходитили інтенсивне навчання з різних тем від тренерів із усієї України і потім протягом 4 місяців із менторською підтримкою мають втілювати власні проекти. Ми віримо, що створена команда молодіжних лідерів – це майбутне Таврії і ми покладаємо великі надії на те, що молодь спроможна змінювати світ навколо себе. У проекті заплановані обмінні поїздки, втілення мікропроектів та багато цікавих сюрпризів для тих, хто через проект стане агентами проєвропейських змін у найближчому майбутньому

Проект виконується за підтримки Інституту економічних досліджень та політичних консультацій у рамках проекту “Просування реформ у регіони” за сприяння Європейського Союзу http://ec.europa.eu/europeaid

Пітчинг проектів молодих лідерів Таврії відбудеться 5 червня о 15:30 за адресою: пр. Дніпровський, 23 (І поверх, конференц-зал). Запрошуємо всіх підтримати проект Сабіта!