Карпати для найактивніших

З 14 вересня по 21 вересня найактивніші студенти Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» за рахунок інституту мали змогу відпочити в оздоровчому комплексі Університету «Україна» «Петрівська слобода», що розташований у мальовничому селищі Міжгір’я Закарпатської області.

Наша подорож розпочалась з потягу «Херсон-Львів», далі на електропотязі до Воловця, де нас зустрічав гід. Поклавши речі в автобус, ми відправились у годинну екскурсію по місту та навколишнім краєвидам. По завершенню екскурсії гід відвіз нас до бази відпочинку «Петрівська Слобода». База зустріла нас комфортними номерами та смачним борщем.

“Петрівська слобода” розташована на околиці Міжгір’я, тому живеш ніби у казковому світі гір, лісів і неба. Студенти кафедри туризму майже не щодня (коли були вільні від екскурсій) організовували походи в ліс, збирали лісові ягоди та гриби, які потім нам дуже смачно готували у колибі «Квасур».

Ми побували на водоспаді Шипіт, який є однією з візитівок Карпат. На водоспаді ми провели майже весь день, насолоджуючись атмосферою, яку створює симфонія води, каміння та шелест лісу. В наступні дні ми також їздили на екскурсії, та самою незабутньою для нас була екскурсія на найбільше озеро в Карпатах – «Синевир», яке вважають одним із чудес України.

Також позитивні враження та фото на згадку залишились від відвідування реабілітаційного центру для ведмедів та музейного комплексу під відкритим небом «Старе село» в с. Колочава.

Поверталися ми додому, наповнені враженнями, а наші валізи – сувенірами карпатських майстрів. Ця подорож стала для нас незабутньою.

Висловлюємо вдячність Петру Михайловичу Таланчуку за ідею створення бази відпочинку та оздоровлення студентів і викладачів серед мальовничої природи. Дякуємо ректору НГІ Севрюкову Георгію Івановичу за фінансову підтримку нашої подорожі.

Велике спасибі за теплий родинний прийом колективу “Петрівської слободи”.

БАЖАЄМО ВСІМ НАШИМ СТУДЕНТАМ ВІДВІДАТИ «ПЕТРІВСЬКУ СЛОБОДУ». НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ!