З Україною в серці

Україна… Сильна й незламна, вразлива, але нескорена, ти навіки огорнена щитом любові своїх синів та доньок, бо захист Вітчизни є справою всіх українців. Усвідомлюючи це, повсякдень і повсякчас із першої ж митті навчання в Новокаховському гуманітарному інституті студенти знову й знову вчаться любити, шанувати й своїми високими досягненнями прославляти Україну, чиє славне ім’я вже 17 років носить і наш рідний Університет. Жити з Україною в серці, робити все задля її розвитку і процвітання, бути гідним представником інтелектуальної нації – ось головне завдання та життєве кредо сучасної студентської спільноти, а прищеплення високих патріотичних цінностей та моральних якостей свідомого громадянина «червоною ниткою» проходить крізь весь навчальний процес в НГІ.

Тож, зовсім не дивно, що День захисника України є особливою датою на календарі Новокаховського гуманітарного інституту. З самого початку існування навчального закладу ректором Г.І. Севрюковим було обрано вектор на забезпечення повноцінного патріотично-орієнтованого виховання молоді. І переоцінити правильність зазначеної стратегії, особливо враховуючи страшні болючі події на Сході й Півдні України, просто неможливо.

Так, наявність єдиної в області військової кафедри, де отримують теоретико-прикладну бойову підготовку й офіцерське звання юнаки та дівчата НГІ, забезпечило більшість регіональних силових структур добре підготовленими офіцерами запасу, потреба в яких є особливо актуальною в наш складний час.

Ми пишаємося нашими випускниками і студентами, котрі в різні хвилі мобілізації стали на варті незалежності й суверенітету держави, демонструючи найвищі моральні цінності, притаманні людству – любов до Батьківщини та відданість рідному краю. Активна участь студентського активу у волонтерських рухах міста й області на підтримку учасників АТО ще раз наочно доводить, що спільним зусиллями українці можуть все та разом ми є непереможними.

Тож, напередодні визначного Дня захисника України та в переддень світлого християнського свята Покрова Пресвятої Богородиці студенти й педагогічний колектив інституту в спільному заздравному молебні в капличці Св. Георгія Побєдоносця разом помолилися за сучасних оборонців і визволителів рідної землі, які є втіленням героїзму всіх поколінь нашого народу.

Віримо в спільну перемогу! Нехай сили небесні допомагають та бережуть, а честь, гідність та воля українців на рідній землі – лише міцнішають!

 

Слава Україні! Героям слава!