З посмішкою по життю!

Студентське життя мінливе і непередбачуване, але завжди сповнене гарним настроєм і веселими ситуаціями. Тож, за всіх поколінь новокаховського студентства, жарти й дотепні розіграші були незмінною ознакою молодіжного руху гуманітарного інституту Університету «Україна».

Рухаючись із посмішкою по життю, студенти не могли оминути своєю увагою святкування Дня гумору. Здавалося б, чим можна здивувати сучасну молодь у День сміху? Але нашим активістам-винахідникам і вигадувати нічого не довелось. Цього річ 1 квітня стало випробуванням для професорсько-викладацького складу, які мали поділитися зі студентами найкумеднішими історіями зі свого студентського життя. Таким нетривіальним способом НГІ ще раз довів, що для прогресивного освітнього закладу немає меж і кордонів.

Викладачі залюбки згадували свої юнацькі розіграші, а студенти мали змогу порівняти студентські часи різних поколінь українців. Ось так, навіть жартуючи, родина Новокаховського гуманітарного інституту стає ще ближчою та міцнішою. Не дарма, ……. казав: «Вміння жартувати та сміятися на собою – риса справжньої Людини з великим серцем, яке відкрите світу».