Знову серед перших, знову серед кращих

Традиційно, наприкінці лютого у Новій Каховці відбувається нагородження переможців щорічного рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина». Цей рік не став виняком і вже 23 лютого стали відомі імена одинадцяти переможців за підсумками роботи впродовж 2017 року.

Особливо приємно відзначити, що Новокаховський гуманітарний інститут Університету «Україна» в особі ректора Георгія Івановича Севрюкова вже вкотре є номінантом цієї визначної нагороди. Цього річ інститут був представлений одразу в двох категоріях «Благодійництво» та «Кращий роботодавець року». Як відзначив міський голова Володимир Іванович Коваленко, аби досягти такого загальноміського визнання в цих престижних конкурсних номінаціях, мало просто добре виконувати свою роботу – треба бути людиною з великим серцем та керівником зі справжнім наміром змінити світ на краще.

Тож, ми приєднуємося до теплих і щирих вітань на адресу всіх учасників «Дніпровської перлини», бажаємо розвитку, нових здобутків і, звичайно, перемог у майбутньому.