Здоровий приклад наставника

Ні для кого не секрет, що Новокаховський гуманітарний інститут Університету «Україна» – це навчальний заклад, що закоханий у спорт. Політика адміністрації і профільного відділу виховної роботи за всі роки існування «вишу» ніколи не змінювалась по відношенню до студентів-спортсменів: «Їм шана і слава на довгі роки, хай прикладом будуть для інших вони!»

Приємно констатувати, що окрім загальноінститутського визнання та підтримки студентів, які демонструють високі персональні досягнення в спорті, таке ж серйозне ставлення можна спостерігати й по відношенню до популяризації здорового способу життя серед усієї студентської молоді НГІ. Так, починаючи з перших занять із фізичного виховання, які нагадують підготовку кадрів до олімпійського резерву, студенти НГІ опиняються не в душному маленькому спортивному залі, а в центрі міста на славетному стадіоні «Енергія» та мають змогу працювати над своїм тілом і духом під керівництвом кращих тренерів сучасності.

Однак, приводом для гордості цього разу стали спортивні успіхи викладача кафедри інформаційних дисциплін Дмитра Вікторович Маринича (в минулому – випускника нашого інституту).

8 жовтня цього року він кинув виклик собі та взяв участь у міжнародному марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon 2017. І хоча це був перший забіг на дистанції 42 км, він продемонстрував високі результати – прибіг 156-м із-поміж 1 144 спортсменів із усієї України. Здобувши третій розряд у марафоні, Дмитро Вікторович не зупиняється на досягнутому, а будує амбітні плани на майбутнє: «Марафон – це можливість випробувати та здолати самого себе, насолодитись спортом у його чистому виді. Я щиро радію можливості зустріти однодумців, поспілкуватися з новими та старими друзями. А головне, кожен мій забіг – це чергова спроба перевершити самого себе. Поки що перемагає спорт та я не здаюся!»

Ми вітаємо викладача Маринича з черговим спортивним звершенням, радіємо його успіхам та зичимо лише перемог на нових і цікавих спортивних дистанціях!