Закордонний гість в НГІ

Україна – унікальна й неповторна держава, яка завжди славилася гостинністю, доброзичливістю та неперевершеними територіально-природничими умовами. Крім того, загальновизнаною «родзинкою» української спільноти є працелюбність, старанність та висока професійна освіченість людей не тільки в столиці та містах-мільйонниках, а й в менших населених пунктах різних областей країни. Все це є свідченням гідного рівня освіти й належної якості навчального процесу в Україні.

Такою думкою поділився з адміністрацією та професорсько-викладацьким складом НГІ швецький бізнесмен, виконавчий директор компанії «Aquilla Executive» Орьян Фрідмен (Fridner Lars Orjan Magnus), який завітав на початку жовтня до Нової Каховки. «Маючи на меті в рамках підготовки міжнародної програми «Два моря, три країни, дві ріки» реалізувати проект у сфері «зеленої» економіки (Green Business Program) на Півдні України, я був вражений інвестиційним середовищем Нової Каховки та відкритістю до міжнародного партнерства керманичів міської влади. Крім того, наявність навчального закладу такого рівня, як гуманітарний інститут остаточно переконали мене в тому, що й з питанням підбору персоналу в сфері економіки, юриспруденції чи комп’ютерних технологій для втілення в життя нашого великого бізнес-проекту проблем не буде».

Під час екскурсії по НГІ проректор Баєвська-Кіпрушева О.Л. ознайомила гостя з історією Університету «Україна» як флагмана вищої освіти в контексті залучення молоді з периферії до світу науки та повноцінного освітянського середовища. А команда викладачів кафедри управління та адміністрування на чолі з к.е.н. Корчагіною В.Г. активно підтримали ініціативу зарубіжного інвестора про проведення іміджевих лекцій з організації бізнесу та бенчмаркінгу як складової сучасного підприємництва.

Тож, маємо надію, що проведення спільних заходів між представниками міжнародних бізнесових кіл Новокаховським КП «Агенція регіонального розвитку» та професорсько-викладацьким складом інституту ще більше розширить географію друзів нашого славного навчального закладу, а студенти вже в найближчому майбутньому зможуть позитивно оцінити результат подібної взаємодії освітян та суб’єктів європейського бізнесу.