День, що об’єднав наші серця

Вишиванки, стрічки, вогняно-червоні квітки маку в заплетених дівочих косах, синьо-жовті стяги, 24 серпня новокаховчани, як і всі українці, відзначали неоціниму подію – 25 річницю Незалежності нашої Батьківщини.

«Ріка» дружби і єднання. Саме так можна охарактеризувати довжелезну колону, в яку згуртувались містяни, молодь міста, серед яких були студенти та професорсько-викладацький склад Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна». На головній площі міста святкування розпочалося зі спільного виконання державного Гімну. Студентство на чолі з міським головою В. Коваленко утворили Герб, вишикувавшись відповідним чином перед сценою. Далі хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять своїх хоробрих земляків, які віддали життя, боронячи свободу і незалежність України. Адже саме свободу і незалежність, яку ми маємо сьогодні, ми повинні свято берегти заради благополуччя, щасливого життя наших дітей та онуків.