День учителя – 2015

У цьому році освітяни Нової Каховки відзначають своє професійне свято з 1 жовтня, бо саме у цей день у центрі міста було відкрито «Пам’ятник Вчителю». У сквері, де він був встановлений,  зібралися педагоги з усіх навчальних закладів, у тому числі науково-педагогічні працівники Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» на чолі з ректором Г.І. Севрюковим.

Після цього в кінотеатрі «Юність» відбувся святковий концерт, при вході до зали кожному дарували чарівні червоні троянди, а учні музичної школи вітали зі святом класичними композиціями у виконанні оркестру.

Захід був наповнений музикою і танцями, вітаннями і подарунками, а також виступами поважних громадян міста. Георгій Іванович Севрюков вручив квіти директорам шкіл, розповів про проведену роботу та поділився планами на майбутній рік у співпраці з підшефними школами.

2 жовтня студенти Новокаховського гуманітарного інституту продовжили створювати урочистий настрій і вітали своїх педагогів. Вранці репортери каналу «НГІ ТВ» брали інтерв’ю у викладачів та проводили опитування серед студентів для конкурсу «Найулюбленіший викладач НГІ», переможцями якого стали Лісна Світлана Володимирівна, Іванцова Ганна Олексіївна та Юрченко Сергій Семенович.

Нагородження відбулося в холі інституту, де на всіх чекали активісти з сонячними привітаннями, солодкими подарунками від студентів та святковою програмою. За традицією захід відкривали музиканти Ігор Білоус та Олександр Грицай, а веселий настрій дарувала команда КВК «Бродяги з України». Велика перерва була сповнена сміху та посмішок, що є запорукою справжнього свята.