День студента – 2018

Якщо запитати у будь-якого студента, який день у навчальному календарі є найулюбленішим, більшість, не замислюючись, відповість: «День студента!» І причин тому багато. По-перше, на відміну від особистого дня народження, це свято стосується всіх друзів з інституту. По-друге, викладачі цього дня по-доброму вибачають студентську непідготовленість до свого предмету, адже розуміють це і гамірний та піднесений настрій молоді. А по-третє, коли ще випаде нагода пожартувати й поспілкуватися «без краваток» з міським головою?

Адже цьогорічне святкування Дня студента ознаменувалося не тільки урочистими вітаннями від осіб, дотичних до студентського руху, але й приємними несподіванками й дарунками.

Так, кращим студентом НГІ Університету «Україна», що отримав персональну разову стипендію від міського голови, став Ніколаєв Юрій, студент ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». А старший викладач кафедри соціально-правових та гуманітарних дисциплін Юрченко Сергій Семенович був нагороджений цінним подарунком (сенсорним мобільним телефоном) як незмінний куратор студентського руху «України».

Задоволені та щасливі, з гарним настроєм та в колі друзів студенти НГІ продовжили святкування на міській дискотеці, куди були запрошені відділом у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту.