День студента – 2014

17 листопада, в День студента, відбувся веселий святковий концерт для студентів, викладачів та адміністрації.

Основною подією цього дня було посвячення у студенти, яке відіграє велику роль для першокурсників. Прийняття до лав студентської братії пройшло в стилі середньовічних лицарів – із хрещенням мечем і проголошенням клятви.

У жартівливому старослов’янському стилі студенти з пошаною і любов’ю відгукнулися про ректорат і викладачів. Гумористична програма тривала весь концерт і складалася не тільки з довгоочікуваного виступу команди КВК, а й із підбадьорюючих фраз ведучих. Музиканти додали веселощів ще більше, зігравши та заспівавши популярні хіти у власній версії, відображаючи повсякдення кожного студента, що викликало у залу посмішки.

Студентство – це єдність, в якій усі рівні, позитивні й доброзичливі. Продемонструвати це було основною метою заходу. І, звичайно ж, студенти Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» не забули привітати своєю програмою студентів усієї Нової Каховки на міському заході, присвяченому Дню студента, в нічному клубі «Піраміда». Фото було опубліковане в онлайн-газеті «НК online».