День міста Нова Каховка

У суботу, 26 вересня, відбулося святкування 63-річчя міста Нова Каховка. На центральній площі городяни та гості міста могли побачити виступи творчих колективів і презентацію навчальних закладів Нової Каховки. Серед них, як завжди, активним учасником був Новокаховський гуманітарний інститут Університету “Україна”.

Керуючим дільниці презентації НГІ був завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Юрченко С.С., а його справними помічниками були студенти груп 1-Т-1 Лагода Яна, 1-Ю-1 Федоренко Євген, 2-Т-1 Скворцова Елеонора, 2-Ю-1 Рибальченко Василь та 5-П-1 Довбня Денис. Протягом декількох годин вони із привітаннями роздавали буклети з інформацією про НГІ Університету “Україна” та розповідали про свій ВНЗ, пригощали гостей чаєм та солодощами, а також проводили соціологічне опитування серед вступників та їхніх батьків. В опитуванні студентів узяв участь міський голова Коваленко В.І. та дав слушні поради щодо дій молодіжних рухів.

Гості та студенти залишилися задоволеними від спілкування, а першокурсники мали змогу відчути єдність родини НГІ Університету “Україна”.