День знань!

День знань! Усі шляхи цього дня ведуть до навчальних закладів. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.

«День знань» у Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» – свято особливе. Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, свято мудрості, доброти і віри у майбутнє. Цей день дає можливість дорослим повернутися у свої «золоті роки», а студентам – до своєї другої домівки: університету.

В Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» відбувся святковий захід з нагоди Дня знань та початку нового навчального року. Студентів привітали проректор С.Л. Шаверський, червоною стрічкою виступу якого стала публіцистика президента Університету «Україна» П.М. Таланчука «Терниста дорога до незалежної України», присвячена патріотичному вихованню студентської молоді, актуалізація політичних викликів сьогодення.

Відзначилась також своїми цікавими виступами талановита молодь інституту.

Тож з нагоди свята бажаємо всім незабутніх миттєвостей студентського життя, справжніх відкриттів, пізнання світу! Бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів!