Генеральний консул Республіки Польща відвідав Нову Каховку

24 вересня до Нової Каховки почали приїжджати гості, що беруть участь у міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти». Нагадаємо, що захід стартував 25 вересня у готельно-розважальному комплексі «PREMIER».

Серед запрошених іноземних делегацій – представники з Республіки Польща та Грузії. Тому голова громадської організації «Польський дім» Ігор Леонтійович Хлистов-Янішевський знайомство польського гостя – генерального консула Республіки Польща пана Даріуша Шевчика – з Новою Каховкою розпочав, запросивши його на зустріч із молоддю, художніми колективами до Новокаховської ЗОШ №10, де почесного гостя зустрічали, як віддавна прийнято в українців, із хлібом-сіллю, директор освітнього закладу Тамара Коткіна, педагоги, учні, випускники, гості.

У святково вбраній залі, із прапорами обох держав-сусідок, на поважного гостя чекала невеличка імпровізована концертна програма та розмова у теплій, дружній атмосфері. Присутні мали можливість задати питання консулу, які стосуються не тільки отримання віз, але й ті, що стосуються відносин України з Польщею. Студенти Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» цікавилися освітою закордоном та програмами обміну між вищими навчальними закладами України і Республіки Польща.

Пан Даріуш Шевчик залюбки поспілкувався з молоддю та її батьками, подякував за такий душевний, теплий прийом і поділився першими враженнями від перебування у нашому місті, місцеві краєвиди якого та величний Дніпро справили на нього неабияке враження.