В гостях у випускників Генічеська

Щотижневі заходи з профорієнтаційної роботи в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» невпинно набирають обертів та розширюють свою географію. Зокрема, останній осінній день запам’ятається колегії викладачів інституту відрядженням до гостинного міста Генічеськ. Відвідавши чотири місцеві загальноосвітні навчальні заклади та провівши ознайомчі зустрічі з учнями випускних класів, можна відмітити високий ступінь обізнаності та відповідальності перед майбутнім вибором професії найстарших генічеських школярів. Тож, у ході розмови з гостями з Нової Каховки, від учнів та вчителів шкіл лунали запитання чіткі й по суті. А, отримуючи вичерпні відповіді, школярі не приховували свого захвату від відкритих для себе можливостей та переваг навчання в Університеті «Україна». Тож, домовившись про майбутні зустрічі та консультації з питань вступної кампанії 2018, обидві сторони діалогу відчували схожі емоції – вдячність останньому осінньому дню за подаровані корисні знайомства!