Вітаємо магістрів НГІ із захистом дипломних робіт!

Вітаємо із захистом дипломних робіт магістрів кафедр обліку та оподаткування, фінансів, банківської справи і страхування, психології Новокаховського гуманітарного інституту. Ми пишаємося високим рівнем продемонстрованих знань, якістю написаних робіт і наукомісткістю ваших презентацій.

Широкий спектр тем підтвердив різнобічність та багатоплановість наукових інтересів випускників НГІ, довів актуальність тієї наукової роботи, що повсякчасно проводиться професорсько-викладацьким складом інституту та прищеплюється юному поколінню науковців.

Зичимо вам, шановні магістри, не зупинятися на проведених дослідженнях, а уміло втілювати свої знання та здійснені теоретико-прикладні розробки в життя. Нехай урочистий випуск-2017 та отримання диплому про вищу освіту стануть наступною сходинкою вашого життєвого підйому. Віримо, що перед вами відкриються нові горизонти, підкоряться найстрімкіші вершини, отримають реальне втілення намічені цілі.

Успіхів та подальших звершень в ім’я України, шановні випускники!