Відкриваємо молодіжний бізнес? Легко!

З таким багатообіцяючим посланням звернулися до студентів та гостей спікери навчального тренінгу «Відкриття та ведення підприємницької діяльності», що проходив на базі Новокаховського гуманітарного інституту 14-15 вересня.

Так, завдяки багаторічній дружбі Університету «Україна» та ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (керівник Ярмій Павло Олексійович), проведення подібного молодіжного навчально-пізнавального проекту стало можливим вже на самому початку навчального року.

Отже, 2 повні робочі дня, 16 годин активної роботи в форматі мозкового штурму, вичерпні та оперативні консультації провідних фахівців із юридичних і бухгалтерських питань, маркетингу, майстер-клас із ораторського мистецтва й безліч практичних порад і рекомендацій, – все це сприяло тому, аби ініціативні та талановиті юнаки й дівчата отримали реальну можливість створити і практично реалізувати власну бізнес-ідею на основі вірно складеного бізнес-плану.

Натхнені мотивацією діяти, окрилені підтримкою професійних експертів-підприємців та почувши схвальні відгуки від заступника міського голови Нової Каховки Сироватки Володимира Миколайовича, близько 40 студентів, починаючих підприємців та гостей із Херсону і навіть Донецька (нині біженці, що мешкають у Новій Каховці) за 2 дні встигли розробити та презентувати свої унікальні ідеї.

При цьому особливу увагу заслужили соціально-орієнтовані проекти, такі як: створення першої на Півдні України майстерні з ремонту слухових апаратів, відкриття зоо-кафе, вдосконалення електромобільних конструкцій вітчизняного виробництва та розробка інклюзивного туристичного продукту для проведення екскурсій Херсонщиною.

Приємною несподіванкою та вражаючим бонусом для учасників тренінгу стало те, що найкращі бізнес-плани будуть презентовані на Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» та змагатимуться за право здобути фінансування від провідних фінансових установ України. Непоганий старт для молодіжного бізнесу, чи не так?