Вчимося досягати цілей разом

«Досить чекати й мріяти» – під такою багатозначною назвою 26-27 листопада 2016 року відбувся тренінг з мотивації у стінах Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» для студентів-психологів навчального закладу та всіх зацікавлених осіб міста. Ведучий заходу – клінічний і практичний психолог, майстер прикладного психоаналізу, консультант з індивідуальної і родинної психотерапії Володимир Цигель – протягом двох днів допомагав учасникам заходу визначати й досягати поставлених перед собою цілей у різноманітних сферах життя, як то робота, навчання, особистий добробут, стосунки чи здоров’я.

Інтерактивний режим подання ключових теоретичних засад цілеспрямованості нікого не лишили байдужими. А зміна теоретичного блоку співпраці викладача з групою на програвання практичних життєвих ситуацій декількома учасниками остаточно переконали всіх присутніх, що двостороння робота із психологом – це не тільки цікаво та пізнавально, але й украй корисно.

Тож, підсумовуючи думки учасників тренінгу, висловлені під час закриття заходу, можна беззаперечно стверджувати, що тренінг «Досить чекати і мріяти» дав молодим людям глибоке розуміння себе, виявив помилкові тактики і стратегії поведінки, розширив світогляд та змінив ставлення до проблем на підставі отриманої нової інформації, дав нові переконання й цінності, забезпечив юні особистості знаннями про нові підходи та моделі мислення, які дозволяють максимально швидко досягти поставлених цілей та бажаних результатів.