Всі таємниці розкрито! Або семінар «Інформаційна агресія РФ проти України: історичні паралелі та сучасний вимір»

Бувають ЗУСТРІЧІ, які запам’ятовуються надовго. Бувають ПОДІЇ, які назавжди змінюють світогляд. Бувають ЛЮДИ, чий посил та роль в суспільстві значно ширші за загальноприйняті межі.

Саме такая подія сталася в житті Новокаховського гуманітарного інституту 27 вересня, коли спільно з Центральним аппаратом СБУ та Радою волонтерів при Міністерстві оборони України наш професорсько-викладацький склад разом зі студентами взяли участь в роботі семінару «Інформаційна агресія РФ проти України: історичні паралелі та сучасний вимір».

В рамках семінару відбулася зустріч представників Центрального апарату СБУ полковника Удовиченко В.М., полковника Лапутіної Ю.А. з новокаховською громадою. Були презентовані розсекречені матеріали Державного галузевого архіву СБУ, які свідчать про сплановану діяльність спецслужб та політичного керівництва СРСР, спрямованих на знищення України, маніпуляцію громадською думкою, застосування репресій щодо населення України з метою знищення ідентичності українців. Спікерами були проведені паралелі з сучасною агресивною політикою РФ проти нашої держави на основі аналізу військово-політичних доктрин РФ та сучасного досвіду протидії СБУ загрозам інформаційній безпеці. Також до уваги студентів було представлено матеріали, які доводять завчасну сплановану приховану фазу застосування технологій гібридної війни по відношенню до Криму та Півдня України.

І приємно визнавати, що спільними зусиллями гостей та студентської спільноти було окреслено пропозиції для посилення стійкості нашої держави у протидії гібридним загрозам.

Тож, за результатами зустрічі можна твердо сказати, що освітяни та молодь Нової Каховки були раді почути правду! Ми щиро вдячні за розплющені очі, активовані думки та за наші серця, які сповнені вірою в краще та б’ються заради щасливого майбутнього України!