Всесвітній День туризму в Новокаховському гуманітарному інституті

Туризм у сучасному світі – це вже не просто захоплення, це стало способом життя. Кожен із нас хоч раз подорожував, ходив у похід, але туризм – це не тільки нові враження і приємні емоції, це ще й дуже прибуткова, перспективна галузь економіки, що швидко розвивається.

Кожного разу, коли ми через яку-небудь причину вирушаємо в подорож, ми стаємо частиною глобального руху; руху, який здатен стимулювати соціально-економічний розвиток, сприяти створенню нових робочих місць і побудові сталих спільнот; руху, який допомагає налагодити взаєморозуміння та забезпечити захист і збереження нашої спільної природної і культурної спадщини.

У 1979 році в Манілі Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації (ВТО) був заснований Всесвітній день туризму. З 1980 року Всесвітній день туризму відзначається щорічно 27 вересня.

30 вересня в Новокаховському гуманітарному інституті кафедрою туризму була проведена конференція на тему: «Всесвітній день туризму».

Перед студентами НДІ та учнями випускних класів міських шкіл виступили представники адміністрації Корчагіна В.Г., Кавун Н.В., які розповіли про особливості розвитку туризму в Херсонській області. Активну участь у заході взяли студенти Шевченко Вікторія 4-Т-1, Панахов Ігор 4-Т-1, Мевх Артем 3-Т-1, Скворцова Елеонора 2-Т-1, Федоренко Євген 1-Ю-1 і Федоренко Олександр 1-Ю-1, а також представники відділу культури і туризму Новокаховського міськвиконкому, підприємці, зайняті в туристичній сфері. У бібліотеці інституту була організована книжкова виставка «Туризм в Україні та у світі».

Херсонська область унікальна з точки зору залучення туристів, вона омивається двома морями, тут розташована найбільша в Європі і єдина в Україні природна пустеля, і багато інших цікавих природно-рекреаційних об’єктів. Наш край просто приречений стати Меккою для туристів. Із презентацією на тему: «Херсонська область: проблеми і перспективи розвитку туризму» виступила перед хлопцями старший фахівець відділу культури і туризму Новокаховського міськвиконкому Калиниченко Ю.А.

Були так само конкурси та вікторини. Переможці отримали солодкі призи.

На завершення заходу наших гостей, школярів члени студради познайомили з інститутом, зайшли на кафедри, в аудиторії, комп’ютерний центр і радо запросили майбутніх абітурієнтів поповнити дружну студентську сім’ю Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна».