Восьма школа вітає свого мецената!

Педагогічний колектив, учні та батьки СЗОШ №8 щиро вітають мецената школи, ректора Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» Георгія Івановича Севрюкова з високою нагородою – знаком «Відмінник освіти»!

Георгій Іванович – майстер педагогічної справи, досвідчений професіонал – вніс вагомий внесок у розвиток освіти й культури Нової Каховки. П’ять років поспіль він переймається проблемами восьмої школи, підтримує її матеріально, щиро радіє її успіхам і здобуткам. Георгій Севрюков є засновником та меценатом шкільного конкурсу письмових робіт «За що я люблю Нову Каховку». Кращі учні – випускники школи, дякуючи стипендіям від Георгія Севрюкова, мали змогу втілити свої мрії щодо подальшого навчання.

Шановний Георгію Івановичу! Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та добробут, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Живіть довго в щасті, благополуччі та доброму здоров’ї!

Адміністрація та Рада школи