Викладацький «Оскар» вручено

Гамірне та емоційне, по-осінньому яскраве й тепле свято на честь педагогів відбулося в Новокаховському гуманітарному інституті Університету «Україна» останньої п’ятниці вересня. Насичена вітальна програма з самого ранку нагадала всім студентам і викладачам про наближення особливого дня – дня шани і вдячності, захоплення та любові до представників чи не найважливішої професії людства – Дня працівників освіти.

Галерея святкових плакатів із найкращими побажаннями підняла настрій викладачам із перших хвилин перебування на своєму робочому місці, а святковий концерт після другої пари взагалі не лишив байдужим нікого. Адже, що може бути кращим за почуте сердечне «Дякуємо!» від своїх вихованців-студентів? Гумористичні номери та мініатюри, національні вітання та авторські твори, пісні та відео-презентації на честь свята потішили всіх присутніх у залі. А слова вдячності та привітання на адресу ректора від студентів 4-го курсу розчулили всіх до сліз.

Проте найбільшим сюрпризом виявилася церемонія нагородження викладачів премією «Оскар», в якій переможців за різними номінаціями («Кращий куратор», «Найдобріший викладач», «Найвимогливіший викладач», «Універсальний викладач», «Викладач-легенда», «Викладач-кумир», «Викладач-авторитет») обирали всією студентською спільнотою. Тож свято минуло, лишивши по собі добрі спомини та закарбувавши в пам’яті професорсько-викладацького складу НГІ приємні згадки на довгі роки.